KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 15206459
nr 1520 6459
Kopparstick
15 st, 1800-tal, handkolorerade, oramade, botaniska, oramade lösa blad. Bildmått: 19x10 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:52:37
300 kr